Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/vhosts/mundonix.ueuo.com/common.php on line 88
Mundonix • View topic - Atklājot slepeno ieroci Irānas

Mundonix

Todo para linux, unix, mac,...
The time is Fri Jan 21, 2022 4:26 pm

All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Post new topic Reply to topic  [ 1 Post ] 
Author Message
 Post subject: Atklājot slepeno ieroci Irānas
New postPosted: Thu Dec 15, 2011 4:32 am 
Offline

Joined: Thu Dec 15, 2011 4:23 am
Posts: 2
Pirms 2011/08/12, pasaule šķiet tikai ieinteresēti attīstīt kodolprogrammu un Irānas ballistisko raķešu krājumu.
Irāna teica, ka viņi bija arestēti Sentinel nolaišanās elektroniskās kaujas, kas pasaules apšaubīja spēju šajā valstī. Ja tā, kuras ierīces uz algu Irānas bruņoto spēku noteica ierakstu?
Elektroniskās kaujas sistēmas 1L222 Avtobaza mobilo
Saskaņā ar jaunāko informāciju, Irāna pašattīstības trīs elektroniskās kaujas sistēmas atšķiras, sistēma ietver elektroniskās kaujas EW, simulācijas sistēmas signāla RST un radaru traucētājierīces sistēma satelītu signālu . Visas šīs ierīces ir izstrādāta ar inženieri Irānu.
Farzad Ismaili, kas komandēja militāro bāzi Khatam-ol-Anbiya teica elektroniskās kaujas ir viena no svarīgākajām jomām, Irānas pretgaisa aizsardzības sistēmu.

Militāro avots teica nesen, Krievija ir nodevusi Irānu elektroniskās kaujas sistēma 1L222 Avtobaza mobilo. Tā ir automatizēta sistēma, iejaukšanās dažādu signālu emisiju.
1L222 Avtobaza ir ne vairāk kā 150km, maksimālais augstums ir 30 km, sistēma spēj atklāt signālu frekvenču diapazonā no 8-17.5Mhz. Sistēma spēj pārvaldīt 60 mērķus.
Tomēr 1L222 Avtobaza sistēma var "spēkā" Sentinel nolaišanās joprojām rada lielu jautājuma zīmi. Jo no viedokļa kara un elektroniskā trokšņa pretestība, ASV automātiski jāizvērtē numur viens valsts pasaulē.
Sistēma spēj traucētājierīces satelīta signālu, signāla simulācija radara viļņus no zemes kontroles staciju, traucējumu kontroles sistēmas un ienaidnieka navigācijai.
Turklāt sistēma ir iespējas apkarot elektroniskās kaujas sistēmas ienaidnieks, nodrošinot, ka Irānas bruņoto spēku ieroču strādāt arī spēcīgas elektroniskās kaujas.
Šī sistēma tika izvietoti uz kara flotes kuģa Irānu, lai uzlabotu apkarotu spēku un aizsardzību. Specifikācijas sistēma ir gandrīz nekad nav publicēts, kas padara šīs sistēmas jaudām kļuva lielais nezināmais.
Ja paskatās ieročus aprīkots elektroniskās kaujas uzdevumus, Irāna piemīt, "spiedienu" RQ-170 elektronisko kaujas izkraušanas vien utopisko viedokli un nav precedenta pasaules .
2003.gadā karš Irākā, armijas Sadam Hussien režīma diezgan daudz izmantot GPS traucētājierīces ierīces novirzīt lielu daļu ASV pretraķešu.
Tomēr, lai uzlabotu UAV RQ-170 Sentinel, jo iejaukšanās ir grūts uzdevums, nemaz nerunājot nolaupīšana. Kā paziņoja ražotājs, Lockheed Martin, RQ-170 ir paredzēts darbam divos dažādos režīmos, vai arī manuāli vadītas no zemes stacijām, vai auto režīmā. Turklāt atklāšanas biežuma kontroles bezpilota lidaparātu sistēmas, nav viegli, un drošu pārraidi American signālu

_________________
http://www.juegosfollow.com/


 
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 Post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: None and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Free Web Hosting